Побутовий датчик Orno OR-CR-264
Фото 4 |
Orno OR-CR-264 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orno 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orno.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orno OR-CR-264
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Orno CR-264 LED czujnik ruchu 360 10-2000 W montaż sufitowy podtynkowy bia | 57 zł |
CZUJNIK RUCHU ORNO 360ST 2000W OR-CR-264 - wysyłka w 24h | 51 zł |
Sufitowy Czujnik Ruchu Or-Cr-264 Ac 230V Orno | 57 zł |