Побутовий датчик Orno OR-CR-261
Фото 7 |
Orno OR-CR-261 |
|
Встановлення в підрозетник. Швидкість об'єкта, що рухається 0.6 - 1.5 м / с. Висота установки 1 – 1.8 метра.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orno 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orno.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orno OR-CR-261
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ORNO CR-261 podtynkowy czujnik ruchu 2 3-przewodowy 160 stopni i stopień o | 47 zł |
Orno Czujnik ruchu 160st. 500W, IP20, 2 żyłowy, do puszki OR-CR-261 | 67 zł |
Czujka Ruchu Or-Cr-261 Ac 230V Do Montażu W Puszce Elektrycznej | 57 zł |
Czujnik ruchu do puszki 160° OR-CR-261 ORNO | 69 zł |