Побутовий датчик Orno OR-CR-258
Фото 6 |
Orno OR-CR-258 |
|
Ультраплоскій дизайн. Швидкість об'єкта, що рухається 0.6 – 1.5 м/с.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orno 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orno.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orno OR-CR-258
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ORNO CR-258 Czujnik Ruchu 360 IP20 800W Ultra Płaski 25cm Mini | 43 zł |
Orno Czujnik ruchu i obecności PIR 800W 360° IP20 biały OR-CR-257 | 43 zł |
ORNO, Czujnik ruchu 360 st. IP20, 2000W, ultra płaski - 2,5cm, mini OR-CR- | 45 zł |
Czujnik ruchu płaski 360° IP20 OR-CR-258 ORNO | 59 zł |
Orno czujnik ruchu ultra płaski MINI PIR 800W 360° IP20 biały (OR-CR-258) | 47 zł |
ORNO, Czujnik ruchu i obecności 360st. IP20, 800W, do sufitów podwieszanyc | 48 zł |