Душова система Omnires HUDSON SYSHS24XCR
Omnires HUDSON SYSHS24XCR |
|
Виготовлена за технологією Anti-Scale. Має силіконову вставку, яка запобігає застою води всередині лійки. Періодичний спосіб душової лійки, щоб застоялася вода могла витікати через форсунки, гарантує довгострокову роботу.
З технологією Easy Clean можна легко видалити вапняний наліт, просто протерши силіконову поверхню тропічного душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires HUDSON SYSHS24XCR
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Zestaw prysznicowy podtynkowy Omnires Hudson chrom połysk SYSHS24X | 1 268 zł |
Zestaw prysznicowy podtynkowy OMNIRES Hudson SYS HS24X z deszczownicą | 1 266 zł |
Zestaw prysznicowy podtynkowy Omnires Hudson chrom (CR) SYSHS24XCR | 1 268 zł |
System podtynkowy prysznicowy Omnires Hudson SYSHS24XCR | 1 049 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →