Котушка Okuma Tomcat TMC-3000
Okuma Tomcat TMC-3000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okuma Tomcat TMC-3000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okuma Bobine Moulinet szpula zapasowa - TMC-3000-SPOOL | 74 zł |
Okuma Tomcat Spinning Reel Szary,Posrebrzany 3000 TMC-3000 | 188 zł |
Kołowrotek Okuma Tomcat TMC | 179 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →