Котушка Okuma Ceymar Baitfeeder CMBF-330 (CMBF-330)
Okuma Ceymar Baitfeeder CMBF-330 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okuma Ceymar Baitfeeder CMBF-330
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okuma Kołowrotek wędkarski Ceymar Baitfeeder z wolnym biegiem kołowrotek k | 150 zł |
Okuma Ceymar Carpfishing Reel Czarny 330 CMBF-330 | 169 zł |
Okuma Ceymar Baitfeeder BF 330 (+zapasowa szpula) (54202) | 234 zł |
Kołowrotek karpiowy Okuma Ceymar Baitfeeder | 292 zł |
Kołowrotki Okuma Ceymar Baitfeeder Cmbf 330 | 130 zł |
Okuma Ceymar Baitfeeder CMBF-330-200 m 020 mm kołowrotek wolnobieżny z wol | 130 zł |
Kołowrotek karpiowy Okuma Ceymar Baitfeeder | 340 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →