Котушка Okuma Ceymar Baitfeeder CMBF-340
Okuma Ceymar Baitfeeder CMBF-340 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okuma Ceymar Baitfeeder CMBF-340
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okuma Ceymar Carpfishing Reel Czarny 340 CMBF-340 | 192 zł |
Okuma Ceymar Baitfeeder BF 340 (+zapasowa szpula) (54203) | 183 zł |
Kołowrotki Okuma Ceymar Baitfeeder Cmbf 340 | 180 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →