Kołowrotek Okuma Ceymar Baitfeeder CMBF-340
Okuma Ceymar Baitfeeder CMBF-340 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Okuma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Okuma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Okuma Ceymar Baitfeeder CMBF-340
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okuma Ceymar Carpfishing Reel Czarny 340 CMBF-340 | 192 zł |
Okuma Ceymar Baitfeeder BF 340 (+zapasowa szpula) (54203) | 183 zł |
Kołowrotki Okuma Ceymar Baitfeeder Cmbf 340 | 180 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →