Kołowrotek Okuma Ceymar Baitfeeder CMBF-330 (CMBF-330)
Okuma Ceymar Baitfeeder CMBF-330 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Okuma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Okuma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Okuma Ceymar Baitfeeder CMBF-330
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okuma Kołowrotek wędkarski Ceymar Baitfeeder z wolnym biegiem kołowrotek k | 150 zł |
Okuma Ceymar Carpfishing Reel Czarny 330 CMBF-330 | 169 zł |
Okuma Ceymar Baitfeeder BF 330 (+zapasowa szpula) (54202) | 234 zł |
Kołowrotek karpiowy Okuma Ceymar Baitfeeder | 292 zł |
Kołowrotki Okuma Ceymar Baitfeeder Cmbf 330 | 130 zł |
Kołowrotek karpiowy Okuma Ceymar Baitfeeder | 340 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →