Nokia C3-00 Recenzja , Dzwonki , Gry , Bateria , Omówienie telefonu z 2010 roku
19 березня 20202 596 переглядів
Nokia C3-00 - Ringtones
17 лютого 2021343 перегляда
Nokia C3 Recenzja
19 липня 2012350 переглядів
unboxing pl NOKIA C3-01 Gold Edition Touch and Type rozpakowanie po polsku
29 серпня 20141 669 переглядів
unboxing pl NOKIA C3-00 rozpakowanie po polsku
22 лютого 20123 235 переглядів
Wideo test i recenzja telefonu Nokia C3 | techManiaK.pl
10 жовтня 20122 981 перегляд
unboxing pl NOKIA C3-01 Touch and Type rozpakowanie po polsku
21 лютого 20121 932 перегляда
एका अशा फ़ोनची अनबॉक्सिंग जो चायनीज़ नाही | Giveaway Nokia C3 Unboxing And Review in Marathi
3 жовтня 202012 739 переглядів
NOKIA C3-00 EM 2021 UNBOXING #nokia #nokiac3 #symbian #nseries #nokiasymbian #hmdglobal
4 листопада 20214 158 переглядів
Nokia C3 Unboxing - Stock Android - Ads-Free Budget Smartphone at Rs 7499
22 вересня 20207 180 переглядів
Nokia C3 Unboxing & initial impressionss ll in Telugu ll
26 вересня 2020118 095 переглядів
Nokia C3 Review खरीदे या नहीं #psmind
31 грудня 2021810 переглядів
Using Nokia C3-00 in 2023 | Symbian S40 | Java | Apps & Games |
8 квітня 202310 760 переглядів
Review Hape Jadul Nokia C3 00 Original Dengan Kualitas Membahana
17 грудня 20211 673 перегляда
Nokia C3 Review|أفضل هاتف ب1500 جنيه قاهر الفئة الأقتصادية
11 квітня 20213 286 переглядів
Nokia C3-01 Touch Unboxing 4K with all original accessories RM-776 review
1 лютого 202098 117 переглядів
Nokia C3-00 Unboxing 4K with all original accessories RM-614 review
12 жовтня 2019251 574 перегляда
Nokia C3 Unboxing
12 травня 20121 061 перегляд
Nokia C3 Unboxing
30 жовтня 2010869 переглядів
Nokia C3-01 Disassemble - Replace Screen / Change the LCD or Digitizer (touch screen)
6 квітня 2012248 542 перегляда
9 советов по подготовке авто к зиме