Всесезонна шина Nokian Seasonproof SUV 235/55 R19 105W
Відео 2Фото 33 |
Виберіть розмір шин
Nokian Seasonproof SUV 235/55 R19 105W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokian 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokian.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nokian Seasonproof SUV 235/55 R19 105W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nokian Seasonproof SUV (235/55 R19 105W) T431434 | 820 zł |
Nokian Seasonproof SUV ( 235/55 R19 105W XL Aramid Sidewalls ) T431434 | 893 zł |
Nokian Seasonproof SUV ( 235/55 R19 105W XL Aramid Sidewalls ) | 904 zł |
Nokian Seasonproof SUV 235/55R19 105W | 764 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →