Літня шина Nexen Roadian 581 195/65 R15 91H
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nexen Roadian 581 195/65 R15 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Roadian 581 195/65 R15 91H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen Roadian 581 (195/65 R15 91H) 11369NXK | 373 zł |
Nexen Roadian 581 ( 195/65 R15 91H 4PR ) | 319 zł |
Nexen Roadian 581 ( 195/65 R15 91H 4PR ) 16316NXK | 306 zł |
Nexen Roadian 581 (195/65 R15 91H) 16316NXK | 296 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →