Літня шина Nexen Nblue HD Plus 215/65 R16 98H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen Nblue HD Plus 215/65 R16 98H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Nblue HD Plus 215/65 R16 98H
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen N blue HD Plus ( 215/65 R16 98H 4PR ) 16727NX | 376 zł |
Nexen N blue HD Plus (215/65 R16 98H) 13885NXK | 381 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 215/65 R16 98H 4PR ) | 380 zł |
Opona Nexen 215/65R16 N"Blue HD Plus 98H - opony letnie 16727NX | 414 zł |
Opony letnie 215/65R16 98H N`blue HD Plus Nexen | 355 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →