Opona letnia Nexen Nblue HD Plus 215/65 R16 98H
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue HD Plus 215/65 R16 98H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue HD Plus 215/65 R16 98H
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N blue HD Plus ( 215/65 R16 98H 4PR ) 16727NX | 376 zł |
Nexen N blue HD Plus (215/65 R16 98H) 13885NXK | 381 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 215/65 R16 98H 4PR ) | 381 zł |
Opona Nexen 215/65R16 N"Blue HD Plus 98H - opony letnie 16727NX | 414 zł |
Opony letnie 215/65R16 98H N`blue HD Plus Nexen | 355 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →