Літня шина Barum Bravuris 5HM 215/65 R16 98H
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Barum Bravuris 5HM 215/65 R16 98H 215/65 R16 98 H 215/65 R16 102 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Bravuris 5HM 215/65 R16 98H
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Barum 215/65R16 BRAVURIS 5 HM 98H FR - opony terenowe 1540739 | 377 zł |
Barum Bravuris 5HM (215/65 R16 98H) 15407390000 | 399 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 215/65 R16 98H EVc ) 15407390000 | 398 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 215/65 R16 98H EVc ) | 404 zł |
Opona letnia BARUM BRAVURIS 5 HM 215/65R16 98H FR | 320 zł |
Opony letnie 215/65R16 98H Bravuris 5HM Barum 2023 | 366 zł |
Opony letnie 215/65R16 98H Bravuris 5HM Barum 2024 | 371 zł |
Відеоогляди
Модификації Barum Bravuris 5HM 215/65 R16 98H
Ціни на Barum Bravuris 5HM 215/65 R16 98H |
---|---|---|---|---|
Barum Bravuris 5HM 215/65 R16 98H | від 320 zł | 8 пропозицій | ||
Barum Bravuris 5HM 215/65 R16 102V | від 415 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →