Літня шина Michelin Primacy 3 245/55 R17 102W Mercedes-Benz
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 3 245/55 R17 102W Mercedes-Benz 245/55 R17 102 W 245/55 R17 102 W Mercedes-Benz |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 3 245/55 R17 102W Mercedes-Benz
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Michelin 245/55R17 PRIMACY 3 102 W MO - opony letnie 815386 | 708 zł |
Michelin Primacy 3 ( 245/55 R17 102W MO ) 815386 | 859 zł |
Michelin Primacy 3 (245/55 R17 102W) 815386 | 870 zł |
Michelin Primacy 3 ( 245/55 R17 102W MO ) | 870 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 3 245/55 R17 102W Mercedes-Benz
Ціни на Michelin Primacy 3 245/55 R17 102W Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 3 245/55 R17 102W | від 718 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 245/55 R17 102W Mercedes-Benz | від 708 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →