Літня шина Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 104Y
Відео 16Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 104Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 104Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport Cup 2 (325/30 R21 104Y) 940469 | 2 668 zł |
Michelin Pilot Sport Cup 2 ( 325/30 ZR21 (104Y) N0 ) 940469 | 2 681 zł |
Michelin Pilot Sport Cup 2 ( 325/30 ZR21 (104Y) N0 ) | 2 711 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 104Y
Ціни на Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 104Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 104Y | від 2 668 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 108Y | від 2 379 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 108Y Porsche | від 2 588 zł | 5 пропозицій |
Рекомендуємо