Opona letnia Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 104Y
Wideo 16Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 104Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 104Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Sport Cup 2 (325/30 R21 104Y) 940469 | 2 668 zł |
Michelin Pilot Sport Cup 2 ( 325/30 ZR21 (104Y) N0 ) 940469 | 2 681 zł |
Michelin Pilot Sport Cup 2 ( 325/30 ZR21 (104Y) N0 ) | 2 711 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 104Y
Ceny na Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 104Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 104Y | od 2 668 zł | 3 oferty | ||
Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 108Y | od 2 379 zł | 2 oferty | ||
Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 108Y Porsche | od 2 588 zł | 5 oferty |
Polecamy