Літня шина Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92Y Run Flat
Відео 18Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92Y Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92Y Run Flat
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Michelin 225/40R18 Pilot Sport 4 92Y - opony terenowe 711191 | 618 zł |
Michelin Pilot Sport 4 ZP ( 225/40 ZR18 92Y XL runflat ) 711191 | 689 zł |
Michelin Pilot Sport 4 ZP (225/40 R18 92Y) 711191 | 666 zł |
Michelin Pilot Sport 4 ZP ( 225/40 ZR18 92Y XL runflat ) | 697 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92Y Run Flat
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92Y | від 486 zł | 6 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92Y BMW/Mini | від 519 zł | 6 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92Y Run Flat | від 618 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →