Літня шина Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat
Відео 7Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Potenza S001 RFT ( 225/40 R18 88Y *, runflat ) 5098 | 611 zł |
Bridgestone Potenza S001 RFT (225/40 R18 88Y) 5098 | 626 zł |
Bridgestone Potenza S001 RFT ( 225/40 R18 88Y *, runflat ) | 619 zł |
Opona Bridgestone 225/40R18 POTENZA S001 88 Y RFT * - opony letnie 5098 | 542 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat
Ціни на Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat | від 542 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 92Y | від 467 zł | 10 пропозицій | ||
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 92Y Mercedes-Benz | від 428 zł | 7 пропозицій | ||
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 92Y Run Flat | від 479 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 92Y Run Flat BMW/Mini | від 477 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →