Opona letnia Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat
Wideo 7Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Potenza S001 RFT ( 225/40 R18 88Y *, runflat ) 5098 | 611 zł |
Bridgestone Potenza S001 RFT (225/40 R18 88Y) 5098 | 626 zł |
Bridgestone Potenza S001 RFT ( 225/40 R18 88Y *, runflat ) | 619 zł |
Opona Bridgestone 225/40R18 POTENZA S001 88 Y RFT * - opony letnie 5098 | 542 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat
Ceny na Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 88Y Run Flat | od 542 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 92Y | od 467 zł | 10 oferty | ||
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 92Y Mercedes-Benz | od 428 zł | 7 oferty | ||
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 92Y Run Flat | od 479 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 92Y Run Flat BMW/Mini | od 477 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →