Змішувач Mexen Niagara 745610-00
Фото 4 |
Mexen Niagara 745610-00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mexen Niagara 745610-00
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bateria umywalkowa Mexen Niagara stojąca chrom | 177 zł |
Mexen Niagara bateria umywalkowa wysoka, chrom - 745610-00 | 177 zł |
Mexen Niagara bateria umywalkowa wysoka, chrom - 745610-00 | 170 zł |
Bateria umywalkowa Mexen Niagara stojąca czarny | 188 zł |
Mexen Niagara bateria umywalkowa wysoka, złota - 745610-57 | 208 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →