Bateria wodociągowa Mexen Niagara 745610-00
Zdjęcia 4 |
Mexen Niagara 745610-00 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mexen Niagara 745610-00
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria umywalkowa Mexen Niagara stojąca chrom | 177 zł |
Mexen Niagara bateria umywalkowa wysoka, chrom - 745610-00 | 177 zł |
Mexen Niagara bateria umywalkowa wysoka, chrom - 745610-00 | 170 zł |
Bateria umywalkowa Mexen Niagara stojąca czarny | 188 zł |
Mexen Niagara bateria umywalkowa wysoka, złota - 745610-57 | 208 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →