Літня шина Matador Hectorra 5 245/45 R18 100Y
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Matador Hectorra 5 245/45 R18 100Y 245/45 R18 100 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador Hectorra 5 245/45 R18 100Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE MATADOR 245/45 R18 100Y HECTORRA 5 XL 1581168 | 450 zł |
Matador Hectorra 5 (245/45 R18 100Y) 15811680000 | 439 zł |
Matador Hectorra 5 ( 245/45 R18 100Y XL EVc ) | 498 zł |
Matador Hectorra 5 ( 245/45 R18 100Y XL EVc ) 15811680000 | 493 zł |
Opony letnie 245/45R18 100Y Hectorra 5 Matador 2023 | 373 zł |
Відеоогляди
Модификації Matador Hectorra 5 245/45 R18 100Y
Ціни на Matador Hectorra 5 245/45 R18 100Y |
---|---|---|---|---|
Matador Hectorra 5 245/45 R18 100Y | від 373 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →