Літня шина Uniroyal RainSport 5 245/45 R18 100Y
Відео 19Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Uniroyal RainSport 5 245/45 R18 100Y 245/45 R18 100 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniroyal RainSport 5 245/45 R18 100Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Uniroyal 245/45R18 RainSport 5 100Y XL - opony letnie 361095 | 518 zł |
Uniroyal RainSport 5 (245/45 R18 100Y) 03610950000 | 572 zł |
Uniroyal RainSport 5 ( 245/45 R18 100Y XL EVc ) | 583 zł |
Uniroyal RainSport 5 ( 245/45 R18 100Y XL EVc ) 03610950000 | 555 zł |
Opona letnia UNIROYAL RAINSPORT 5 245/45R18 100Y XL FR | 474 zł |
Відеоогляди
Модификації Uniroyal RainSport 5 245/45 R18 100Y
Ціни на Uniroyal RainSport 5 245/45 R18 100Y |
---|---|---|---|---|
Uniroyal RainSport 5 245/45 R18 100Y | від 474 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →