Opona letnia Matador Hectorra 5 245/45 R18 100Y
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Matador Hectorra 5 245/45 R18 100Y 245/45 R18 100 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Matador 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Matador.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Matador Hectorra 5 245/45 R18 100Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE MATADOR 245/45 R18 100Y HECTORRA 5 XL 1581168 | 450 zł |
Matador Hectorra 5 (245/45 R18 100Y) 15811680000 | 439 zł |
Matador Hectorra 5 ( 245/45 R18 100Y XL EVc ) 15811680000 | 492 zł |
Matador Hectorra 5 ( 245/45 R18 100Y XL EVc ) | 499 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Matador Hectorra 5 245/45 R18 100Y
Ceny na Matador Hectorra 5 245/45 R18 100Y |
---|---|---|---|---|
Matador Hectorra 5 245/45 R18 100Y | od 439 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →