Літня шина Sava Intensa UHP 2 245/45 R18 100Y
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Sava Intensa UHP 2 245/45 R18 100Y 245/45 R18 100 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Intensa UHP 2 245/45 R18 100Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sava Intensa UHP 2 ( 245/45 R18 100Y XL ) 548969 | 759 zł |
Sava Intensa UHP 2 (245/45 R18 100Y) 548969 | 759 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 245/45 R18 100Y XL ) | 768 zł |
Sava Intensa UHP 2 (245/45 R18 100Y) 579404 | 479 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 245/45 R18 100Y XL ) 579404 | 549 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 245/45 R18 100Y XL ) | 539 zł |
Відеоогляди
Модификації Sava Intensa UHP 2 245/45 R18 100Y
Ціни на Sava Intensa UHP 2 245/45 R18 100Y |
---|---|---|---|---|
Sava Intensa UHP 2 245/45 R18 100Y | від 479 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →