Електролобзик Makita 4351FCTJ
Відео 5Фото 8 |
Makita 4351FCTJ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita 4351FCTJ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Makita Wyrzynarka Wahadłowa Czarny/Zielony 720 W 4351FCTJ | 687 zł |
Makita Makita Wyrzynarka 720w led walizka makpac 4351fctj | 1 339 zł |
Makita 4351 Fctj Jigsaw Niebieski One Size / EU Plug 4351FCTJ | 833 zł |
Wyrzynarka Makita 4351FCTJ 720 W | 997 zł |
4351FCTJ Wyrzynarka Makita 720W 4351 FCTJ | 1 129 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Модель 4351FCT — поставляється з звичайним кейсом
- Модель 4351FCTJ — поставляється з кейсом Makpac
РекомендуємоПорівняти в таблиці →