Wyrzynarka Makita 4351FCTJ
Wideo 5Zdjęcia 8 |
Makita 4351FCTJ |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita 4351FCTJ
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita Wyrzynarka Wahadłowa Czarny/Zielony 720 W 4351FCTJ | 687 zł |
Makita Makita Wyrzynarka 720w led walizka makpac 4351fctj | 1 339 zł |
Makita 4351 Fctj Jigsaw Niebieski One Size / EU Plug 4351FCTJ | 833 zł |
Wyrzynarka Makita 4351FCTJ 720 W | 997 zł |
4351FCTJ Wyrzynarka Makita 720W 4351 FCTJ | 1 129 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Cechy kompletu:
- Model 4351FCT - dostarczany w zwykłej walizce do przenoszenia
- Model 4351FCTJ - dostarczany z walizką Makpac
PolecamyPorównaj w tabeli →