Електролобзик Bosch Universal Saw 18V-100 0603011100
Відео 1Фото 11 |
Bosch Universal Saw 18V-100 0603011100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Universal Saw 18V-100 0603011100
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Cordless Jigsaw UniversalSaw 18V-100 Solo | 365 zł |
Wyrzynarka BOSCH UniversalSaw 18V-100 0603011100 | 329 zł |
Wyrzynarka Bosch UniversalSaw 18V-100 18 V | 341 zł |
Wyrzynarka BOSCH UniversalSaw 18V-100 0603011100 | 329 zł |
Wyrzynarka akumulatorowa Bosch Universal Saw 18V-100 oscylacja brzeszczotu | 402 zł |
Bezprzewodowa wyrzynarka UniversalSaw 18V-100 18 V BOSCH | 389 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →