Трекбол
Logitech TrackMan Marble
Фото 6 |
Logitech TrackMan Marble |
|
Однією з основних особливостей цього трекбола виробник називає симетричну обтічну форму, однаково зручний як для лівого, так і для правої руки, а також легкий в управлінні кулька, зводить до мінімуму зусилля і переміщення кисті і зап'ястя. Трекбол має 4 кнопки, підключення здійснюється по USB або через спеціальний перехідник, через PS/2. Комплектується набором WebWheel для зручності вебсерфінгу.
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logitech TrackMan Marble
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Logitech Trackman Marble Trackball Mouse New In Box SEALED | 800 zł |
Logitech Trackman Marble Trackball Mouse - 910-000806 | 720 zł |
Logitech TrackMan Marble FX PS/2 Wired Track Ball Mouse T-CJ12 804272-1000 | 400 zł |
Logitech Trackman Marble+ Plus Mouse - Windows 95 Thumb Operated USA new i | 400 zł |
Logitech Trackman Marble Ball Mouse 1995 Windows 95 Model! Vintage Rare Ne | 160 zł |
Системні вимоги:
- Windows® 98, 2000, Me, XP
- Macintosh® OS 8.6+
- Миша Logitech® Marble® Перехідник USB — PS/2 Програмне забезпечення MouseWare® Керівництво користувача на компакт-диску Повна технічна підтримка
- Виглядає як миша, працює як трекбол — унікальна конструкція!
- Нове оптичне слідкуючий пристрій забезпечує точність і плавність, не забруднюється і не потребує чищення
- Трекбол, керований пальцем, майже не потребує зусиль — переміщення кисті і зап'ястя зводяться до мінімуму
- Обтічна форма зручна для роботи як правою, так і лівою рукою
- Програмне забезпечення WebWheel™ полегшує перегляд Інтернету
РекомендуємоПорівняти в таблиці →