Навушники
Logitech H650e Stereo
Відео 1Фото 7 |
Logitech H650e Stereo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logitech H650e Stereo
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Słuchawki z mikrofonem LOGITECH Czarny 981-000519 | 332 zł |
Logitech USB Headset Stereo H650e - USB - EMEA28-935 981-000519 | 255 zł |
Słuchawki Logitech H650E (981-000519) | 296 zł |
Logitech Słuchawki Logitech 981-000519 (kolor czarny) | 261 zł |
Słuchawki LOGITECH H650e | 270 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості навушників Logitech H650e Stereo:
- Індикатор зайнятості
РекомендуємоПорівняти в таблиці →