Słuchawki
Logitech H650e Stereo
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Logitech H650e Stereo |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Logitech H650e Stereo
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki z mikrofonem LOGITECH Czarny 981-000519 | 332 zł |
Logitech USB Headset Stereo H650e - USB - EMEA28-935 981-000519 | 255 zł |
Słuchawki Logitech H650E (981-000519) | 296 zł |
Logitech Słuchawki Logitech 981-000519 (kolor czarny) | 261 zł |
Słuchawki LOGITECH H650e | 270 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości słuchawek Logitech H650e Stereo:
- Wskaźnik zajętości
PolecamyPorównaj w tabeli →