Інгалятор (небулайзер) Lionelo NEBI Air Mask
Lionelo NEBI Air Mask |
|
Час роботи: 60 хвилин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lionelo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lionelo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lionelo NEBI Air Mask
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LIONELO Nebi Air Mask inhalator nebulizator dla dzieci i dorosłych cichy k | 200 zł |
Inhalator nebulizator ultradźwiękowy LIONELO Air | 160 zł |
Inhalator nebulizator MEDYCZNY CICHY USB Lionelo | 162 zł |
Inhalator nebulizator ultradźwiękowy LIONELO Air LOC-NEBI AIR MASK | 160 zł |
Lionelo Nebi Air Mask Nebulizer Przezroczysty Loc-Nebi Air Mask-One Size | 197 zł |
Lionelo, Nebi Air Mask White, nebulizator | 143 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →