Інгалятор (небулайзер) Oromed Oro-Mesh
Oromed Oro-Mesh |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oromed 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oromed.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oromed Oro-Mesh
Усі ціни 41 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OROMED Inhalator ORO-MESH 5907222589441 | 189 zł |
OROMED Inhalator HI-TECH ORO-MESH Niebieski | 165 zł |
ORO-MED Inhalator mobilny ORO-MESH HPORMIN0OROMESH | 157 zł |
Oromed Oro-Mesh + Zasilacz AGDM-INH-ORMD-002 | 199 zł |
Inhalator nebulizator membranowy ORO-MED ORO-Mesh 0.25 ml/min Bateria | 160 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →