Інгалятор (небулайзер) Little Doctor LD-812U
Фото 3 |
Little Doctor LD-812U |
|
Інгалятор може працювати від USB кабелю або батарейок.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Little Doctor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Little Doctor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Little Doctor LD-812U
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Little Doctor N0-65 Komora do inhalatora LD-812U Little Doctor (CZĘŚ LD-N0 | 143 zł |
Little Doctor Inhalator Ultradźwiękowy, dla dzieci i dorosłych Mesh Ld812U | 198 zł |
Little Doctor LD-N065 Komora na inhalator MESH LD-812U | 214 zł |
Little Doctor Inhalator Ultradźwiękowy, dla dzieci i dorosłych Mesh Ld812U | 304 zł |
Little Doctor Komora Do Inhalatora N0-65 | 206 zł |
Little Doctor Inhalator Ultradźwiękowy LD-812U | 189 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →