Інгалятор (небулайзер) Medisana IN 500
Medisana IN 500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Medisana 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Medisana.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Medisana IN 500
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Medisana IN 500 inhalator nebulizator kompresorowy z ustnikiem i maską dla | 164 zł |
Medisana Inhalator IN 500 54520 | 165 zł |
Inhalator kompaktowy In 500 - Medisana | 166 zł |
Inhalator kompresorowy, dla dzieci i dorosłych MEDISANA 54520 | 191 zł |
Medisana maska dziecięca Maska inhalacyjna - Akcesoria do inhalatorów i ur | 164 zł |
Додаткові функції і можливості інгалятора Medisana IN 500:
- Діапазон робочого тиску — 100-190 кПа
- Довжина повітрозабірних трубки — 2 м
РекомендуємоПорівняти в таблиці →