Inhalator (nebulizator) Oromed Oro-Mesh
Oromed Oro-Mesh |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oromed 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oromed.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Oromed Oro-Mesh
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OROMED Inhalator ORO-MESH 5907222589441 | 189 zł |
ORO-MED Inhalator mobilny ORO-MESH HPORMIN0OROMESH | 157 zł |
Oromed Oro-Mesh + Zasilacz AGDM-INH-ORMD-002 | 199 zł |
ORO-MED Inhalator przenośny Oro-Mesh Family 108084 | 202 zł |
ORO-MED Inhalator przenośny Oro-Mesh Family 108084 | 176 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →