Inhalator (nebulizator) Lionelo NEBI Air Mask
Lionelo NEBI Air Mask |
|
Czas pracy: 60 minut.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lionelo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lionelo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lionelo NEBI Air Mask
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LIONELO Nebi Air Mask inhalator nebulizator dla dzieci i dorosłych cichy k | 200 zł |
Inhalator nebulizator MEDYCZNY CICHY USB Lionelo | 162 zł |
Lionelo Nebi Air Mask Nebulizer Przezroczysty Loc-Nebi Air Mask-One Size | 197 zł |
Inhalator nebulizator ultradźwiękowy LIONELO Air | Bezpłatny transport | 160 zł |
Lionelo, Nebi Air Mask White, nebulizator | 143 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →