Інгалятор (небулайзер) Omron MicroAir U100 (NE-U100-E)
Відео 3Фото 30 |
Omron MicroAir U100 |
|
Тихий, майже безшумний інгалятор. Можливе використання під будь-яким кутом, навіть догори дном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omron MicroAir U100
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omron MicroAir U100 przenośny nebulizator siateczkowy -Inhalator do domu i | 545 zł |
Omron MicroAIR U100 AGDM-INH-OMRN-005 | 585 zł |
Omron Inhalator MicroAir U100 NE-U100-E | 583 zł |
Omron Nebulizator Microair U100 Ne-U100-E | 600 zł |
Inhalator siateczkowy Omron U100 | 561 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →