Інгалятор (небулайзер) Omron C101 Essential (NE-C101-E)
Фото 4 |
Omron C101 Essential |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omron C101 Essential
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OMRON Nebulizator Essential NE-C101 4015672111073 | 199 zł |
Inhalator kompresorowy, dla dzieci i dorosłych OMRON C101 | 125 zł |
Nebulizator ciśnieniowy OMRON Essential NE-C101-E, 1 sztuka | 127 zł |
Inhalator Omron C101 Essential | 139 zł |
OMRON Nebulizator C101 Essential - !!! WYSYŁKA W 24H !!! | 120 zł |
Nebulizator Omron C101 ESSENTIAL NE-C101-E | 170 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →