Візочок Lionelo Julie One
Відео 2Фото 8 |
Lionelo Julie One
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:50 см
Вага в зборі:7 кг
Максимальне навантаження: 15 кг
Всі характеристики
Купити Lionelo Julie One
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LIONELO Julie One Ultra kompaktowy składany wózek z wędką 0-22 kg torba do | 679 zł |
Wózek dziecięcy LIONELO Julie One Black Gold Czarno-złoty | 679 zł |
Wózek spacerowy do samolotu LIONELO JULIE ONE | 679 zł |
Wózek dziecięcy LIONELO Julie One Black Gold Czarno-złoty LO-JULIE ONE BLA | 679 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →