Чохол для ноутбука Lenovo Basic Sleeve 13 13 " (4X40Z26640)
Фото 5 |
Lenovo Basic Sleeve 13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo Basic Sleeve 13 13 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo Podstawowy rękaw 13/14IN 4X40Z26640 | 78 zł |
Lenovo Basic Sleeve notebook sleeve | 109 zł |
Lenovo 4X40Z26640 torba na notebooka 35,6 cm (14") Etui 4X40Z26640 | 63 zł |
Модификації Lenovo Basic Sleeve 13
Ціни на Lenovo Basic Sleeve 13 |
---|---|---|---|---|
Lenovo Basic Sleeve 11 11 " | від 154 zł | 1 пропозиція | ||
Lenovo Basic Sleeve 13 13 " | від 63 zł | 3 пропозиції | ||
Lenovo Basic Sleeve 14 14 " | від 56 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →