Pokrowiec na laptopa Lenovo Basic Sleeve 13 13 " (4X40Z26640)
Zdjęcia 5 |
Lenovo Basic Sleeve 13 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo Basic Sleeve 13 13 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Podstawowy rękaw 13/14IN 4X40Z26640 | 78 zł |
Lenovo Basic Sleeve notebook sleeve | 109 zł |
Lenovo 4X40Z26640 torba na notebooka 35,6 cm (14") Etui 4X40Z26640 | 63 zł |
Modyfikacje Lenovo Basic Sleeve 13
Ceny na Lenovo Basic Sleeve 13 |
---|---|---|---|---|
Lenovo Basic Sleeve 11 11 " | od 154 zł | 1 oferta | ||
Lenovo Basic Sleeve 13 13 " | od 63 zł | 3 oferty | ||
Lenovo Basic Sleeve 14 14 " | od 56 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →