Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16IRH8 [5 16IRH8 82YA006WPB]
Фото 23 | від 8 449 до 9 057 zł Порівняти ціни 4 →2023 рікLegionігровий240 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший sRGB Дисплей:16 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Core i7, 13700H, 1.8 ГГц Відеокарта:RTX 4070 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.4 кг |
Модифікації Lenovo Legion Slim 5 16IRH8 10
Характеристики
Lenovo Legion Slim 5 16IRH8 [5 16IRH8 82YA006WPB] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion Slim 5 16IRH8 [5 16IRH8 82YA006WPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop Lenovo Legion Slim 5 16IRH8 (82YA006WPB) Misty Grey | 9 057 zł |
Lenovo Legion Slim 5 16IRH8 16" 240Hz i7-13700H 16GB RAM 512GB Dysk SSD RT | 8 449 zł |
Laptop LENOVO Legion Slim 5 16IRH8 16" IPS 240Hz i7-13700H 16GB RAM 512GB | 8 696 zł |
Закрити
Рекомендуємо