Ноутбук Lenovo Legion 5 15IAH7H [5 15IAH7H 82RB00ENPB]
Відео 3Фото 22 | від 5 999 до 7 300 zł Порівняти ціни 5 →2022 рікLegionігровий165 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший sRGB Дисплей:15.6 ", 2560x1440 (16:9) Процесор:Core i7, 12700H, 1.7 ГГц Відеокарта:RTX 3070 Ti ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.4 кг |
Модифікації Lenovo Legion 5 15IAH7H 5
Характеристики
Lenovo Legion 5 15IAH7H [5 15IAH7H 82RB00ENPB] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion 5 15IAH7H [5 15IAH7H 82RB00ENPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop LENOVO Legion 5 15IAH7H 15.6" IPS 165Hz i7-12700H 16GB RAM 512GB SS | 7 300 zł |
Laptop Lenovo Legion 5 15IAH7H i7-12700H / 16 GB / 512 GB / RTX 3070Ti / 1 | 5 999 zł |
Laptop Lenovo Legion 5 15IAH7H i7-12700H / 16 GB / 512 GB / RTX 3070Ti / 1 | 6 699 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо