Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 [3 15IAH8 83ER0008PB]
Фото 43 | від 2 265 до 2 726 zł Порівняти ціни 9 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i5, 12450H, 1.5 ГГц Відеокарта:UHD Graphics Xe G4 48EUs ОЗП:8 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:1.62 кг |
Модифікації Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 7
Характеристики
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 [3 15IAH8 83ER0008PB] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 [3 15IAH8 83ER0008PB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo Ideapad Slim 3-15 - Core i5-12450H | 15,6''-FHD | 8GB | 512GB | GP3 | 2 399 zł |
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 i5-12450H 15.6" FHD IPS 300nits AG 8GB LPDDR5 | 2 395 zł |
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 15,6" i5-12450H 8GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 | 2 499 zł |
Lenovo Ideapad Slim 3-15 i5-12450H 15,6'-FHD 8GB 512GB GP36 Onsite Win11Ho | 2 265 zł |
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 15,6" i5-12450H 8GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 | 2 499 zł |
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 i5-12450H 15.6" FHD IPS 300nits AG 8GB LPDDR5 | 2 488 zł |
Lenovo Ideapad Slim 3-15 Intel Core i5-12450H | 15,6'' | 8GB | 512GB | GP3 | 2 546 zł |
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 i5-12450H 15.6" FHD IPS 300nits AG 8GB LPDDR5 | 2 726 zł |
Lenovo IdeaPad Slim 3-15 i5-12450H/8GB/512/Win11 - darmowy odbiór w 22 mia | 2 499 zł |
Закрити
Рекомендуємо