Жорсткий диск LaCie 1big Dock STHS4000800 4 ТБ
Фото 4 |
LaCie 1big Dock STHS4000800 4 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LaCie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LaCie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації LaCie 1big Dock STHS4000800
Ціни на LaCie 1big Dock STHS4000800 |
---|---|---|---|---|
LaCie 1big Dock STHS4000800 4 ТБ | від 1 799 zł | 2 пропозиції | ||
LaCie 1big Dock STHS8000800 8 ТБ | від 2 355 zł | 3 пропозиції | ||
LaCie 1big Dock STHS10000800 10 ТБ | від 2 579 zł | 1 пропозиція | ||
LaCie 1big Dock STHS18000800 18 ТБ | від 3 797 zł | 2 пропозиції | ||
LaCie 1big Dock STHS20000800 20 ТБ | від 4 051 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо