Електричний котел Kospel EKCO.MN3 12/16/20/24 24 кВт 400 В
Kospel EKCO.MN3 12/16/20/24 24 кВт
400 В
8 кВт
230 В / 400 В
24 кВт 400 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:24 кВт, площа ~ 192 м²
Оснащується погодозалежною автоматикою. Можливість управління зі смартфона.
Всі характеристики
Характеристики EKCO.MN3 12/16/20/24
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kospel EKCO.MN3 12/16/20/24 24 кВт 400 В
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kocioł elektryczny Kospel 12/16/20 kW z naczyniem przeponowym (EKCO.MN3-12 | 3 980 zł |
Elektryczny kocioł centralnego ogrzewania EKCO.MN3-12/16/20/24 kW / 400V 3 | 9 095 zł |
Kospel EKCO.MN3 Kocioł elektryczny 12/16/20/24 kW ze sterowaniem pogodowym | 5 778 zł |
Модификації Kospel EKCO.MN3 12/16/20/24
Ціни на Kospel EKCO.MN3 12/16/20/24 |
---|---|---|---|---|
Kospel EKCO.MN3 4/6/8 8 кВт 230 В / 400 В | від 3 938 zł | 5 пропозицій | ||
Kospel EKCO.MN3 12/16/20/24 24 кВт 400 В | від 3 980 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →