Терморегулятор Salus 091FLRF
Salus 091FLRF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salus 091FLRF
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Salus 091FLRFv2 radiowy termostat pokojowy elektroniczny regulator tempera | 221 zł |
Bezprzewodowy tygodniowy regulator temperatury 091FLRFV2 | 229 zł |
Salus Bezprzewodowy programowany regulator temperatury-tygodniowy 091FLRF | 206 zł |
Sterownik Regulator 091FLRFV2 Termostat Pieca Kotła Bezprzewodowy | 209 zł |
Regulator temperatury bezprzewodowy SALUS 091FLRFV2 bateryjny programowaln | 291 zł |
SALUS 091FLRF Elektroniczny bezprzewodowy regulator temperatury | 569 zł |
Bezprzewodowy tygodniowy regulator temperatury 091FLRFV2 | 229 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості терморегулятора Salus 091FLRF:
- Клас захисту IP30
РекомендуємоПорівняти в таблиці →